Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Dzień Kobiet 2014

dodano 2014-03-09 13:00 w kategorii: Ludzie

 
W piątek 7 marca 2014 roku w siedzibie Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Bolesławcu odbyły się uroczyste obchody Dnia Kobiet.

Na spotkanie przybyło blisko sto pań. Były piękne życzenia, kwiaty, lampka szampana, czekolada i nasiona niezapominajek - prezent od Lidii Geringer de Oedenberg. Kobiety zadbały także o to, aby na stole nie zabrakło smacznego domowego ciasta. 
 

"Chcemy Nasze Święto obchodzić razem" - mówiły uczestniczki spotkania. - Z wielką radością podtrzymujemy dawną tradycję obchodów Dnia Kobiet. Niech pan popatrzy jaka jest tu wspaniała atmosfera. Dziękujemy organizatorom - zakończyły. 

W spotkaniu uczestniczył szef lokalnego Sojuszu Lewicy Demokratycznej, wicestarosta Stanisław Chwojnicki z małżonką. Organizatorem spotkania była Rada Powiatowa SLD. (zdjecia i info. Bolec.info)

 Komentarze

Wydarzenia

 • Wieś od nowa musi się nauczyć ze sobą współpracować

  przedwczoraj o 16:07

  Kilkuset delegatów na Kongres Wsi Polskiej w Unii Europejskiej wyraziło wolę corocznego zwoływania Kongresu, który byłby poprzedzony 16 wojewódzkimi spotkaniami oraz przygotowywaniem „Raportu o stanie wsi polskiej”. Coroczny raport opisywałby sytuację na polskiej wsi w danym roku, a także zawierałbyczytaj więcej»

 • Liberadzki: Sąd nad Polską

  2 dni temu, 2017-11-17

  - Moim zdaniem koledzy z PiS popełnili wielki błąd. Parlament Europejski jest miejscem, gdzie z natury rzeczy się dyskutuje, gdzie decyzje wypracowuje się w dialogu. Rejterada, niepodejmowanie dialogu, musi skończyć się katastrofą - powiedział prof. Bogusław Liberadzki w wywiadzie dla "Trybuny".czytaj więcej»

 • Gawkowski: Idąc logiką PiS, wyburzmy Katowice – dawny Stalinogród

  2 dni temu, 2017-11-17

  - Pałac Kultury i Nauki nie nosi już imienia Stalina, ale przypominam, że mieliśmy takie miasto „Stalinogród”, a obecne Katowice. Idąc logiką PiS, wyburzmy Katowice – ocenił Krzysztof Gawkowski w programie „Tak Jest”.czytaj więcej»

 • Łybacka: Wstrzymałam się od głosu z powodu zapisów o ewentualnych sankcjach

  3 dni temu, 2017-11-16

  - Nie jest to powód do radości, iż po raz piąty w tej kadencji debatowaliśmy na temat stanu praworządności w Polsce. Parlament Europejski przyjął rezolucję w tej kwestii, głosowanie nad nią uzależniałam od losów punktu nr 14, który mówił o możliwości wprowadzenia sankcji – stwierdziła Krystyna Łybacczytaj więcej»

 • SLD w Warszawie apeluje o zaskarżenie decyzji wojewody o dekomunizacji

  3 dni temu, 2017-11-16

  Uchwała Rada Miasta Stołecznego Warszawy mówi jasno, że dopiero pięć lat po śmierci można nadawać ulicom imię danej osoby. W związku z tym apelujemy do wszystkich radnych m.st. Warszawy, aby w dniu dzisiejszym zaskarżyć decyzję wojewody mazowieckiego do sądu administracyjnego – powiedział podczas brczytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.